Bağlan
Üst

ROYAL TOUR

Duchess of Sussex and Duke of Sussex Royal Tour, official visit tour of Australia, Fiji, Tonga and New Zealand between Tuesday 16th and Wednesday 31st October, 2018.
Sussex Düşesi Meghan ve Sussex Dükü Harry’nin 13 günlük Kraliyet Turu. Avustralya, Fiji, Tonga, Yeni Zelanda’yı kapsayan Kraliyet gezisi. 16 – 31 Ekim 2018
Kraliyet turu harika bir haber ile başladı. Düseş ve Dük’ün Avustralya’ya indikleri saatlerde Saray resmi olarak Düşesin hamile olduğunu ve kraliyet bebeğinin 2019 baharında beklendiği haberini ilan etti. Sussex ailesi tarihi Kraliyet turuna böylece 3 kişi olarak katıldılar.
Harry’nin çocukluğundan beri ortada olan bir gerçek var ki hatta bunu abisi William birkaç kez halkla paylaştı, Harry kesinlikle Annesinin ışığını taşıyor. Her girdiği ortamda, insanlarla olan diyaloğunda ve halkla bütünleşmesinde enerjisi ile fark yaratıyor. Harry’nin kendi sinerjisini taşıyan bir eş seçmesi ise yaşamlarını bütünledi kesinlikle. Meghan’ın da çocukluğundan beri Annesi ile ve sonrasında kendisinin sosyal farkındalıkları şimdi Harry ile doğal ve özgün oluşları ile çok seviliyorlar. Göreceğiniz karelerde de samimi ve içten oluşlarını kesinlikle hissedeceksiniz. Herkesin ortak fikri olan bir nokta ise (benim de katıldığım) doğacak bebeklerinin Anne ve Baba yönünden çok şanslı olacağı ve çok eğleneceği yönünde.
Kraliyet turu 13 gün gibi uzun bir süre olmasına ve oldukça fazla etkinlik barındırmasına rağmen Meghan hamileliği ile başarılı bir şekilde tamamladı.
FOTOĞRAFLAR – PHOTOS

Bir Cevap Yazın

Daha Fazlası Selda's Royal

  • ROYAL YACHTS

    Kraliyet Ailelerinin Birbirinden Özel Yatları

    seldagoktas6 Kasım 2018
  • HUBERTUSJAGT

    Danish Crown Prince Family attended Hubertus Hunt 2018 Hubertusjagt : Her sene Kasım ayında geleneksel olarak düzenlenen bir kros at yarışıdır....

    seldagoktas5 Kasım 2018